Marlenka Medene kuglice bez glutena 235 g Cijena za j.m.: 30,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 7,19 €/kom (4) 7 19 €/kom kom
Fanola Vjenčići s voćnim punjenjem marelice 500 g Cijena za j.m.: 10,78 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,39 €/kom (7) 5 39 €/kom kom
Mlinar Fini domaći kolači 290 g Cijena za j.m.: 17,21 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,69 €/kom (0) 4 99 €/kom kom
Schar Muffin marelica bez glutena 50 g Cijena za j.m.: 31,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,55 €/kom (0) 1 55 €/kom kom
Gecchele Sfogliatine Glassate 125 g Cijena za j.m.: 13,20 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,59 €/kom (5) 1 65 €/kom kom
Granny Vikki Oblatne okus čokolada i karamel 270 g Cijena za j.m.: 14,04 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom (4) 3 79 €/kom kom
Ledo Torta čokolada 1000 g Cijena za j.m.: 19,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 17,99 €/kom (3) 19 99 €/kom kom
Marlenka Medeni kolač bez glutena 800 g Cijena za j.m.: 21,24 €/kg Cijena 02.05.2025.: 16,99 €/kom (3) 16 99 €/kom kom
Sunny Muffin cocoa 2x30 g Cijena za j.m.: 8,17 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,49 €/kom (0) 0 49 €/kom kom
Selecta Taste Food Hurmašice 500 g Cijena za j.m.: 9,98 €/kg Cijena 29.07.2026.: 4,99 €/kom (0) 4 99 €/kom kom