SUPER PRILIKA ! K Plus Grana Padano Ekstra tvrdi masni sir 200 g Cijena za j.m.: 19,95 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,69 €/kom (11) 3 99 €/kom kom
K Plus Kiselo vrhnje 20% m.m. 180 g Cijena za j.m.: 3,83 €/l Cijena 02.05.2025.: 0,69 €/kom (8) 0 69 €/kom kom
K Plus Svježi polumasni sir 500 g Cijena za j.m.: 3,72 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,86 €/kom (12) 1 86 €/kom kom
K Plus Pileća prsa bez kože s kostima Cijena za j.m.: 5,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,93 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.6 kg (6) 3 59 €/kom kom
K plus Suncokretovo ulje 1 l Cijena za j.m.: 1,49 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,49 €/kom (2) 1 49 €/kom kom
K Plus Grana Padano Ekstra tvrdi ribani sir 100 g Cijena za j.m.: 27,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (8) 2 79 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! K Plus Yoghi fruits Voćni jogurt razni okusi 150 g Cijena za j.m.: 1,94 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,37 €/kom (9) 0 29 €/kom kom
K Plus Tekući jogurt 2,8% m.m. 1,5 kg Cijena za j.m.: 1,59 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (13) 2 39 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! K Plus Trapist Polutvrdi sir 1/4 Cijena za j.m.: 9,99 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 6,48 €/kom (10) 5 00 €/kom kom
K Plus Tekući jogurt 2,8% m.m. 180 g Cijena za j.m.: 2,06 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,37 €/kom (7) 0 37 €/kom kom
K Plus Kranjska kobasica 600 g Cijena za j.m.: 6,40 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,84 €/kom (6) 3 84 €/kom kom
K Plus Pileći batak-zabatak i dio leđa Cijena za j.m.: 2,89 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,02 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.7 kg (11) 2 02 €/kom kom
K Plus Parboiled riža 1 kg Cijena za j.m.: 1,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (12) 1 99 €/kom kom
K Plus Svježe mlijeko 3,2% m.m.1 l Cijena za j.m.: 1,06 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,06 €/kom (7) 1 06 €/kom kom
K Plus Hamburger Cijena za j.m.: 6,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,80 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.4 kg (8) 2 80 €/kom kom
K Plus Griz pšenična krupica tip 400 1 kg Cijena za j.m.: 0,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,99 €/kom (3) 0 99 €/kom kom
K Plus Aretos Grčki tip jogurta 900 g Cijena za j.m.: 3,21 €/kg Cijena 19.03.2026.: 2,89 €/kom (8) 2 89 €/kom kom
K Plus Čvrsti jogurt 3,2 m.m. 180 g Cijena za j.m.: 2,06 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,37 €/kom (8) 0 37 €/kom kom
MultiPlusCard K Plus Krastavci slatko kiseli 350 g MultiPlusCard cijena: 2,49 € Cijena za j.m.: 7,97 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (14) 2 79 €/kom kom
K Plus Kuhana šunka narezak 200 g Cijena za j.m.: 8,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (5) 1 79 €/kom kom
K Plus Sandwich Topljeni pripravak od sira i biljne masti 150 g Cijena za j.m.: 6,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,99 €/kom (4) 0 99 €/kom kom