Buretić Bregi Boškarin Suha istarska kobasica 167 g Cijena za j.m.: 49,64 €/kg Cijena 02.05.2025.: 8,29 €/kom (1) 8 29 €/kom kom
AKCIJA -35% ! Sljeme Čajna kobasica narezak xxl 300 g Cijena za j.m.: 14,97 €/kg NC 30 dana: 6,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 25.11.2025.: 6,99 €/kom (0) 4 49 €/kom kom
Andro Zimska salama narezak 300 g Cijena za j.m.: 13,30 €/kg Cijena 07.10.2025.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Vegetariana Sojin narezak 300 g Cijena za j.m.: 18,30 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (3) 5 49 €/kom kom
AKCIJA -18% The Meat Trajna dimljena kobasica Cijena za j.m.: 14,59 €/kg NC 30 dana: 7,20 €/kom Vrijedi do: 30.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,20 €/kom (0) 5 84 €/kom kom
MultiPlusCard Gavrilović Cool Miniko Trajna kobasica spicy 60 g MultiPlusCard cijena: 2,19 € Cijena za j.m.: 39,17 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,35 €/kom (0) 2 35 €/kom kom
Pivac Dalmatinska panceta Cijena za j.m.: 18,89 €/kg Cijena 02.05.2025.: 7,56 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.4 kg (2) 7 56 €/kom kom
Histris Trajna kobasica od mesa divlje svinje 200 g Cijena za j.m.: 46,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 7,59 €/kom (3) 9 29 €/kom kom
MultiPlusCard Negroni Guanciale in stick narezak 100 g MultiPlusCard cijena: 2,79 € Cijena za j.m.: 33,90 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 01.10.2025.: 3,39 €/kom (0) 3 39 €/kom kom
K Plus Buđola narezak 250 g Cijena za j.m.: 21,96 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,49 €/kom (0) 5 49 €/kom kom
Grof Lovski Salama s divljom svinjom 80 g Cijena za j.m.: 28,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (0) 2 29 €/kom kom
Histris Trajna istarska kobasica 200 g Cijena za j.m.: 37,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,19 €/kom (0) 7 59 €/kom kom
Dobro Pršut 1/4 Cijena za j.m.: 27,09 €/kg Cijena 02.05.2025.: 40,64 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 1.5 kg (2) 40 64 €/kom kom
Revisan Pršut od crne 50% iberijske cebo svinje narezak 100 g Cijena za j.m.: 114,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 11,49 €/kom (0) 11 49 €/kom kom
Belje Slanina Crna slavonska Cijena za j.m.: 37,09 €/kg Cijena 02.05.2025.: 34,99 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 1.0 kg (3) 37 09 €/kom kom
Histris Domaća istarska panceta Cijena za j.m.: 29,69 €/kg Cijena 02.05.2025.: 8,10 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.3 kg (6) 8 91 €/kom kom
Elpozo Fuetec Original Trajna suha kobasica 170 g Cijena za j.m.: 23,47 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Pivac Premium Dalmatinski pršut narezak 80 g Cijena za j.m.: 39,88 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom (0) 3 19 €/kom kom
Dimmes Drniški pršut 1/2 Cijena za j.m.: 32,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 65,98 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 2.0 kg (0) 65 98 €/kom kom
MultiPlusCard Histris Istarska kobasica s tartufima 200 g MultiPlusCard cijena: 8,19 € Cijena za j.m.: 48,45 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,99 €/kom (0) 9 69 €/kom kom