Podravka Srijemska narezak 80 g Cijena za j.m.: 27,38 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,09 €/kom (0) 2 19 €/kom kom
Buretić Bregi Šunka kuhana narezak 100 g Cijena za j.m.: 38,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,89 €/kom (0) 3 89 €/kom kom
Dobro Pršut narezak 90 g Cijena za j.m.: 37,67 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,39 €/kom (0) 3 39 €/kom kom
Histris Ombolo Domaći suhi narezak 80 g Cijena za j.m.: 49,88 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,69 €/kom (2) 3 99 €/kom kom
Dobro Slavonska paprika salami narezana Cijena za j.m.: 14,73 €/kg Cijena 02.05.2025.: 14,73 €/kg (0) 14 73 €/kg kg
SUPER PRILIKA PIK Fina šunka narezak xxl 300 g Cijena za j.m.: 16,63 €/kg Cijena 11.11.2025.: 4,99 €/kom (0) 4 99 €/kom kom
Gavrilović Sudžuk 400 g Cijena za j.m.: 34,98 €/kg Cijena 02.05.2025.: 10,99 €/kom (1) 13 99 €/kom kom
Podravka Pannonia narezak 80 g Cijena za j.m.: 27,38 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,95 €/kom (0) 2 19 €/kom kom
K Plus Piknik Trajna kobasica 450 g Cijena za j.m.: 12,64 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,69 €/kom (4) 5 69 €/kom kom
Gavrilović Jeli pileća prsa 350 g Cijena za j.m.: 10,71 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,75 €/kom (1) 3 75 €/kom kom
K Plus Kulen narezak 250 g Cijena za j.m.: 18,36 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,59 €/kom (4) 4 59 €/kom kom
PIK Panceta Cijena za j.m.: 21,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 8,80 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.4 kg (5) 8 80 €/kom kom
MultiPlusCard Zigante Istarski salamin s tartufom 200 g MultiPlusCard cijena: 7,99 € Cijena za j.m.: 46,45 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 9,29 €/kom (3) 9 29 €/kom kom
Annapurna Tofu salama s paprikom narezak eko 100 g Cijena za j.m.: 22,50 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,25 €/kom (3) 2 25 €/kom kom
Grof Lovski Salama od divljači jelen 250 g Cijena za j.m.: 25,96 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,97 €/kom (4) 6 49 €/kom kom
Podravka Šunka u ovitku narezak 100 g Cijena za j.m.: 19,90 €/kg Cijena 01.09.2025.: 1,99 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
Special Moments Prosciutto Cotto Kuhana šunka narezak 120 g Cijena za j.m.: 19,92 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,39 €/kom (1) 2 39 €/kom kom
SUPER PRILIKA Andro Kulen narezak 300 g Cijena za j.m.: 13,30 €/kg Cijena 07.10.2025.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
MultiPlusCard Pisinium Istarska suha kobasica ljuta 135 g MultiPlusCard cijena: 4,19 € Cijena za j.m.: 38,89 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,19 €/kom (0) 5 25 €/kom kom
Buretić Bregi Suha istarska kobasica tartufi 167 g Cijena za j.m.: 49,64 €/kg Cijena 02.05.2025.: 8,29 €/kom (1) 8 29 €/kom kom
Grof Lovski Salama od divljači divlja svinja 250 g Cijena za j.m.: 25,96 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,97 €/kom (4) 6 49 €/kom kom
PIK Natur Mortadela narezak 125 g Cijena za j.m.: 19,92 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (1) 2 49 €/kom kom
Buretić Bregi Boškarin Suha istarska kobasica 167 g Cijena za j.m.: 49,64 €/kg Cijena 02.05.2025.: 8,29 €/kom (1) 8 29 €/kom kom
AKCIJA -35% ! Sljeme Čajna kobasica narezak xxl 300 g Cijena za j.m.: 14,97 €/kg NC 30 dana: 6,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 25.11.2025.: 6,99 €/kom (0) 4 49 €/kom kom