MultiPlusCard Pickies Pileća dimljena kobasica sa sirom 210 g MultiPlusCard cijena: 3,49 € Cijena za j.m.: 19,00 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 09.04.2026.: 3,99 €/kom (2) 3 99 €/kom kom
PIK Ljuta kobasica 300 g Cijena za j.m.: 14,97 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,49 €/kom (2) 4 49 €/kom kom
K Plus Domaća kobasica 300 g Cijena za j.m.: 11,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (3) 3 49 €/kom kom
Imisimo Teleći Ivanečki Frankfurter hrenovke 275 g Cijena za j.m.: 18,15 €/kg Cijena 05.08.2025.: 4,09 €/kom (3) 4 99 €/kom kom
Imisimo Ivanečka Kranjska Premium kobasica 400 g Cijena za j.m.: 11,98 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,79 €/kom (3) 4 79 €/kom kom
Perutnina Extra Pileća hrenovka bez ovitka xxl 1200 g Cijena za j.m.: 2,41 €/kg Cijena 27.08.2025.: 2,65 €/kom (2) 2 89 €/kom kom
PIK Roštiljska kobasica 460 g Cijena za j.m.: 13,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (6) 5 99 €/kom kom
MultiPlusCard Pickies Pileća dimljena kobasica sa sirom i čilijem 210 g MultiPlusCard cijena: 3,49 € Cijena za j.m.: 19,00 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 09.04.2026.: 3,99 €/kom (3) 3 99 €/kom kom
Kudelić Roštiljka kobasica 320 g Cijena za j.m.: 12,47 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
MultiPlusCard Andro Goveđa kobasica 300 g MultiPlusCard cijena: 3,29 € Cijena za j.m.: 13,30 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,59 €/kom (2) 3 99 €/kom kom
Annapurna Stellina kobasica 120 g Cijena za j.m.: 22,92 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,75 €/kom (2) 2 75 €/kom kom
Frankfurter XXL Pileća i pureća kobasica bez ovitka 360 g Cijena za j.m.: 3,86 €/kg Cijena 15.07.2025.: 1,39 €/kom (0) 1 39 €/kom kom