The Pink Stuff Višenamjenski čistač 750 ml Cijena za j.m.: 4,60 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,45 €/kom (3) 3 45 €/kom kom
Domestos Extended Power pink fresh 750 ml Cijena za j.m.: 5,05 €/l Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (1) 3 79 €/kom kom
Arf Cream professional odmašćivač 400 ml Cijena za j.m.: 5,98 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,95 €/kom (1) 2 39 €/kom kom
MultiPlusCard Bref WC Color Auto Active flower 50 g MultiPlusCard cijena: 2,95 € Cijena za j.m.: 69,80 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (1) 3 49 €/kom kom
MultiPlusCard Arf WC 5 Power Drops Osvježivač wc školjke pine 2x55 g MultiPlusCard cijena: 3,65 € Cijena za j.m.: 36,18 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,98 €/kom (1) 3 98 €/kom kom
Permetal Sredstvo protiv kamenca i hrđe 650 ml Cijena za j.m.: 6,14 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,45 €/kom (1) 3 99 €/kom kom
Sanytol Univerzalno sredstvo za čišćenje i dezinfekciju 750 ml Cijena za j.m.: 4,79 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,59 €/kom (0) 3 59 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Super Jon Kuhinja odmašćivač 650 ml Cijena za j.m.: 4,54 €/l NC 30 dana: 3,69 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,95 €/kom (2) 2 95 €/kom kom
Calgon Original Power 4in1 Prašak 1 kg Cijena za j.m.: 12,39 €/kg Cijena 02.05.2025.: 12,39 €/kom (2) 12 39 €/kom kom
Bison Air Max Sakupljač vlage refill neutral 450 g Cijena za j.m.: 11,09 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (0) 4 99 €/kom kom
Rorax Čistač odvoda u granulama 60 g Cijena za j.m.: 23,17 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,39 €/kom (0) 1 39 €/kom kom
Calgon 4in1 Gel za omekšivanje vode 750 ml Cijena za j.m.: 13,45 €/l Cijena 02.05.2025.: 10,09 €/kom (0) 10 09 €/kom kom
Cif Power&Shine Sredstvo za čišćenje kupaonice 750 ml Cijena za j.m.: 6,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (1) 4 99 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Pronto Višenamjenski trigger za čišćenje 500 ml Cijena za j.m.: 8,62 €/l NC 30 dana: 5,39 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,19 €/kom (2) 4 31 €/kom kom
Bison Air Max Sakupljač vlage refill lavanda 450 g Cijena za j.m.: 11,09 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (0) 4 99 €/kom kom
Dr.Beckmann Odstranjivač mrlja s tapeciranog namještaja 400 ml Cijena za j.m.: 13,73 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,49 €/kom (0) 5 49 €/kom kom
Permetal za staklokeramičke i indukcijske ploče 650 ml Cijena za j.m.: 9,68 €/l Cijena 02.05.2025.: 4,75 €/kom (0) 6 29 €/kom kom
SUPER PRILIKA Sanytol Duo Pack Višenamjensko sredstvo 500 ml + kupaonica za čišćenje i dezinfekciju 500 ml Cijena za j.m.: 4,99 €/kom Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (0) 4 99 €/kom kom
Domestos Power 5 Osvježivač za wc školjku magic unicorn 2x50 g Cijena za j.m.: 59,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,45 €/kom (0) 5 99 €/kom kom
Permetal Universal Odmašćivač 650 ml Cijena za j.m.: 6,14 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,45 €/kom (1) 3 99 €/kom kom
Dr.Beckmann čistač keramičkih ploča 250 ml Cijena za j.m.: 15,40 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,85 €/kom (1) 3 85 €/kom kom
Chanteclair WC Aktivna pjena za uklanjanje kamenca 625 ml Cijena za j.m.: 6,16 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,65 €/kom (1) 3 85 €/kom kom
MultiPlusCard Arf WC Deziclean Osvježivač WC školjke blue water coloring 2x33 g MultiPlusCard cijena: 3,65 € Cijena za j.m.: 60,30 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,98 €/kom (0) 3 98 €/kom kom
Dr.Beckmann Express čistilo za perilicu posuđa 100 g Cijena za j.m.: 28,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,89 €/kom (0) 2 89 €/kom kom
Smac Express Sredstvo za čišćenje površina 650 ml+Sredstvo za uklanjanje kamenca 650 ml Cijena za j.m.: 3,99 €/kom Cijena 13.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom