AKCIJA -15% ! Dulcetti Mekani biskvit s glazurom okus kakao 400 g Cijena za j.m.: 5,48 €/kg NC 30 dana: 2,59 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (2) 2 19 €/kom kom
NOVO AKCIJA -50% ! Mefisto LED svijeća 55 dana Cijena za j.m.: 1,99 €/kom NC 30 dana: 3,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 (0) 1 99 €/kom kom
NOVO MultiPlusCard Proof of Meat Hrana za mačke piletina s lososom & piletna s brancinom i špinatom 4x85 g MultiPlusCard cijena: 2,09 € Cijena za j.m.: 8,50 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 15.09.2026.: 2,89 €/kom (0) 2 89 €/kom kom
AKCIJA -51% ! Wilkinson Sword Hydro 5 Brijač skin hydration Cijena za j.m.: 4,99 €/kom NC 30 dana: 10,29 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 28.08.2026.: 10,29 €/kom (0) 4 99 €/kom kom
MultiPlusCard Dinster Dinocubes MultiPlusCard cijena: 9,09 € Cijena za j.m.: 12,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 12 99 €/kom kom
AKCIJA -10% ! Anua Heartleaf Pore Control Ulje za čišćenje lica 200 ml Cijena za j.m.: 102,95 €/l NC 30 dana: 22,90 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 14.05.2026.: 22,90 €/kom (0) 20 59 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Palette Deluxe 4-6 smeđa kava boja za kosu Cijena za j.m.: 4,79 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 12.06.2025.: 5,99 €/kom (0) 4 79 €/kom kom
MultiPlusCard Histris Istarska kobasica s tartufima 200 g MultiPlusCard cijena: 8,19 € Cijena za j.m.: 48,45 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,99 €/kom (0) 9 69 €/kom kom
AKCIJA -38% ! Bref WC Brilliant gel Allin1 arctic ocean 2x42 g Cijena za j.m.: 47,50 €/kg NC 30 dana: 6,49 €/kom Vrijedi do: 03.11.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,10 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
MultiPlusCard Dobre Zobene pahuljice bobičasto voće 300 g MultiPlusCard cijena: 2,79 € Cijena za j.m.: 13,30 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
MultiPlusCard Dobre Zobene pahuljice čokolada 300 g MultiPlusCard cijena: 2,79 € Cijena za j.m.: 13,30 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
AKCIJA -50% ! Fiskars Sjekira za cijepanje 774 mm Cijena za j.m.: 44,99 €/kom NC 30 dana: 89,99 €/kom Vrijedi do: 30.11.2026 (0) 44 99 €/kom kom
AKCIJA -15% ! MALI VELIKI TALENTI Kozel Lager Premium Svijetlo pivo 0,5 l Cijena za j.m.: 2,78 €/l NC 30 dana: 1,65 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,59 €/kom (3) 1 39 €/kom kom
MultiPlusCard St.Dalfour Voćni namaz četiri vrste voća 284 g MultiPlusCard cijena: 4,99 € Cijena za j.m.: 18,63 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,64 €/kom (2) 5 29 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Manner Vafel čokolada 200 g Cijena za j.m.: 8,95 €/kg NC 30 dana: 2,39 €/kom Vrijedi do: 31.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,25 €/kom (0) 1 79 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! MALI VELIKI TALENTI Taft Shine Pjena za kosu mousse 200 ml Cijena za j.m.: 19,95 €/l Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
NOVO AKCIJA -23% ! Čokolino Toffe Instant zobene pahuljice s karamelom 330 g Cijena za j.m.: 12,70 €/kg NC 30 dana: 5,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 24.09.2026.: 5,49 €/kom (0) 4 19 €/kom kom
NOVO AKCIJA -15% ! Gerber Snack od kukuruza jagoda i banana 28 g Cijena za j.m.: 60,36 €/kg NC 30 dana: 1,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 31.03.2026.: 1,89 €/kom (0) 1 69 €/kom kom
NOVO AKCIJA -45% ! Bref WC Power Active lavender 2x50 g Cijena za j.m.: 29,90 €/kg NC 30 dana: 5,49 €/kom Vrijedi do: 03.11.2026 Cijena 19.06.2025.: 5,49 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
NOVO AKCIJA -40% ! Lampion elektronski 120 dana Cijena za j.m.: 2,99 €/kom NC 30 dana: 4,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 (0) 2 99 €/kom kom
NOVO AKCIJA -40% ! Lampion s vjerskim uzorkom razne vrste Cijena za j.m.: 1,79 €/kom NC 30 dana: 2,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 (0) 1 79 €/kom kom
NOVO AKCIJA -32% ! Lampion Vukovarski toranj Cijena za j.m.: 1,69 €/kom NC 30 dana: 2,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 (0) 1 69 €/kom kom
NOVO AKCIJA -12% ! Lumpi Pelene, veličina 6 (Extra Large)16-30 kg 64/1 Cijena za j.m.: 0,15 €/kom NC 30 dana: 10,62 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 22.09.2026.: 10,62 €/kom (0) 9 29 €/kom kom
NOVO AKCIJA -24% ! Milka Extra Fun Čokolada berry mix&popping candy 150 g Cijena za j.m.: 16,60 €/kg NC 30 dana: 3,29 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 17.09.2026.: 3,29 €/kom (0) 2 49 €/kom kom
NOVO AKCIJA -24% ! Milka Extra Fun Čokolada jelly, biscuit&popping candy 150 g Cijena za j.m.: 16,60 €/kg NC 30 dana: 3,29 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 22.09.2026.: 3,29 €/kom (0) 2 49 €/kom kom