MultiPlusCard Colgate Max White Zubna pasta coffee, tea and wine stains 75 ml MultiPlusCard cijena: 3,59 € Cijena za j.m.: 58,53 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 09.04.2026.: 4,39 €/kom (0) 4 39 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Taft Lovely Long Sprej za oblikovanje kose 150 ml Cijena za j.m.: 31,93 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (0) 4 79 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Garnier Skin Naturals Vitamin C Serum 30 ml Cijena za j.m.: 10,39 €/kom NC 30 dana: 12,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 12,49 €/kom (0) 10 39 €/kom kom
MultiPlusCard Henaff Pašteta pačja 115 g MultiPlusCard cijena: 3,29 € Cijena za j.m.: 31,22 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,59 €/kom (0) 3 59 €/kom kom
AKCIJA -30% ! Oral B PRO Kids 3+ Frozen Punjiva električna zubna četkica s putnim etuijem Cijena za j.m.: 30,65 €/kom NC 30 dana: 43,79 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 43,79 €/kom (0) 30 65 €/kom kom
MultiPlusCard Roner Williams Rakija od kruške 0,7 l MultiPlusCard cijena: 26,99 € Cijena za j.m.: 41,41 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 28,05 €/kom (0) 28 99 €/kom kom
MultiPlusCard Biobaza After Sun Shimmering Fluid za njegu tijela nakon sunčanja 150 ml MultiPlusCard cijena: 5,59 € Cijena za j.m.: 53,27 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 22.04.2026.: 7,99 €/kom (0) 7 99 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Gillette Blue 3 Plus Comfort Jednokratni brijač Cijena za j.m.: 1,69 €/kom Vrijedi do: 13.10.2026 Cijena 11.09.2025.: 2,25 €/kom (0) 1 69 €/kom kom
AKCIJA -28% ! Got2b Extra Fresh Suhi šampon apple&sandalwood 200 ml Cijena za j.m.: 28,45 €/l NC 30 dana: 7,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,99 €/kom (0) 5 69 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Taft Sleeky Smooth Krema za ravnanje kose 150 ml Cijena za j.m.: 31,93 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (0) 4 79 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Taft Texture Pasta za oblikovanje kose 100 ml Cijena za j.m.: 47,90 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (0) 4 79 €/kom kom
MultiPlusCard Mozart Gold Liker chocolate cream 0,5 l MultiPlusCard cijena: 17,55 € Cijena za j.m.: 42,38 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 18,65 €/kom (3) 21 19 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Schauma For Men Classic Šampon 750 ml Cijena za j.m.: 7,98 €/l NC 30 dana: 7,99 €/kom Vrijedi do: 31.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,99 €/kom (0) 5 99 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Whiskas Hrana za odrasle mačke piletina žele 85 g Cijena za j.m.: 8,74 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,89 €/kom (0) 0 75 €/kom kom
MultiPlusCard Lindt Lindor Tamna čokolada s kremastim punjenjem 100 g MultiPlusCard cijena: 3,29 € Cijena za j.m.: 36,90 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 29.07.2026.: 3,69 €/kom (0) 3 69 €/kom kom
MultiPlusCard St.Michel Choco tart Kolač s čokoladnim preljevom 180 g MultiPlusCard cijena: 3,69 € Cijena za j.m.: 22,17 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 3 99 €/kom kom
AKCIJA -24% ! Barcaffe Macchiato pistachio kava, 10 kapsula, 140 g Cijena za j.m.: 24,07 €/kg NC 30 dana: 4,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 21.04.2026.: 4,49 €/kom (0) 3 37 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Oral B Pro-Sensitive Clinical Zubna četkica razne boje 2/1 Cijena za j.m.: 3,50 €/kom NC 30 dana: 8,79 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 8,79 €/kom (0) 6 99 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Palmolive Naturals Gel za tuširanje pelli&sensibili 750 ml Cijena za j.m.: 6,12 €/l Vrijedi do: 13.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,09 €/kom (0) 4 59 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Afrodita Ružmarinova voda za njegu vlasišta 100 ml Cijena za j.m.: 55,90 €/l NC 30 dana: 6,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 6,49 €/kom (0) 5 59 €/kom kom
MultiPlusCard Montes Reserva Merlot vino 0,75 l MultiPlusCard cijena: 8,59 € Cijena za j.m.: 12,33 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 9,25 €/kom (0) 9 25 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Palette ICC 7-887 grimizna crvena boja za kosu Cijena za j.m.: 3,49 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (0) 3 49 €/kom kom
AKCIJA -11% ! Leifheit Cabino Black Brisač za tuš kabinu Cijena za j.m.: 7,99 €/kom NC 30 dana: 8,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 (0) 7 99 €/kom kom
MultiPlusCard Lindt Lindor Mliječna čokolada s kremastim punjenjem 100 g MultiPlusCard cijena: 3,29 € Cijena za j.m.: 36,90 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 29.07.2026.: 3,69 €/kom (0) 3 69 €/kom kom
AKCIJA -17% ! Sensodyne Clinical White Zubna pasta stain protector 75 ml Cijena za j.m.: 93,20 €/l NC 30 dana: 8,49 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 03.06.2026.: 8,49 €/kom (0) 6 99 €/kom kom