AKCIJA -33% ! Borotalco Originale Velvety Gel za tuširanje softening booster 500 ml Cijena za j.m.: 7,98 €/l NC 30 dana: 5,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 3 99 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Čupko Set za depilaciju tijela za sve tipove kože 16/1 Cijena za j.m.: 0,21 €/kom NC 30 dana: 4,39 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,59 €/kom (1) 3 49 €/kom kom
MultiPlusCard Limonce liker 0,5 l MultiPlusCard cijena: 8,99 € Cijena za j.m.: 20,10 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 10,05 €/kom (2) 10 05 €/kom kom
MultiPlusCard Pampers Pelene za kupanje, veličina 5-6, 14+ kg 10/1 MultiPlusCard cijena: 6,59 € Cijena za j.m.: 0,93 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 8,76 €/kom (0) 9 29 €/kom kom
MultiPlusCard Karla Ravioli gurmanski sir 250 g MultiPlusCard cijena: 2,39 € Cijena za j.m.: 10,60 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 11.07.2026.: 2,65 €/kom (0) 2 65 €/kom kom
MultiPlusCard Ritual espresso Espresso DG kava, 16 kapsula, 120 g MultiPlusCard cijena: 3,99 € Cijena za j.m.: 35,75 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 29.04.2026.: 3,99 €/kom (0) 4 29 €/kom kom
MultiPlusCard Perwoll Renew Deterdžent color 2 l=40 pranja MultiPlusCard cijena: 9,99 € Cijena za j.m.: 6,50 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 03.06.2025.: 12,99 €/kom (0) 12 99 €/kom kom
MultiPlusCard Podravka Zik Zak Umak blagi 310 g MultiPlusCard cijena: 1,99 € Cijena za j.m.: 7,78 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (0) 2 49 €/kom kom
MultiPlusCard Rovus Spray Mop&Sweeper čistač MultiPlusCard cijena: 20,99 € Cijena za j.m.: 29,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 29,99 €/kom (1) 29 99 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Garnier Color Naturals Creme 9.1 Cijena za j.m.: 3,99 €/kom NC 30 dana: 4,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Home Posuda s poklopcem 2,3 l Cijena za j.m.: 14,99 €/kom Vrijedi do: 13.10.2026 (0) 14 99 €/kom kom
AKCIJA -29% ! Old Spice Original Losion poslije brijanja 100 ml Cijena za j.m.: 59,90 €/l NC 30 dana: 8,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 8,49 €/kom (0) 5 99 €/kom kom
MultiPlusCard Pampers Sensitive Vlažne maramice 4x80 komada MultiPlusCard cijena: 8,69 € Cijena za j.m.: 0,03 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,00 €/kom (0) 10 89 €/kom kom
MultiPlusCard Vitakraft Gold Hrana za zlatne ribice 100 ml MultiPlusCard cijena: 2,49 € Cijena za j.m.: 27,90 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,79 €/kom (0) 2 79 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Libresse Total Protection Higijenski ulošci ultra regular+ s mirisom 20/1 Cijena za j.m.: 0,09 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 29.07.2026.: 2,95 €/kom (0) 1 85 €/kom kom
AKCIJA -50% ! Rovus Voom Bežični usisavač 23015 Cijena za j.m.: 29,99 €/kom NC 30 dana: 59,99 €/kom Vrijedi do: 13.10.2026 (1) 29 99 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Afrodita Smirujući šampon protiv prhuti crinipan green 320 ml Cijena za j.m.: 17,47 €/l NC 30 dana: 6,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 13.09.2025.: 6,99 €/kom (0) 5 59 €/kom kom
MultiPlusCard Palmolive Naturals Krema za tuširanje jasmine&milk 500 ml MultiPlusCard cijena: 4,55 € Cijena za j.m.: 10,78 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 12.07.2025.: 5,09 €/kom (0) 5 39 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Schauma Stronger For Longer Hair Regenerator u spreju hibiscus&rosemary 200 ml Cijena za j.m.: 19,95 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
MultiPlusCard Syoss Max Hold 3in1 5 Lak za kosu 300 ml MultiPlusCard cijena: 4,65 € Cijena za j.m.: 20,63 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,65 €/kom (0) 6 19 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Garnier PureActive 3u1 Clay Gel za čišćenje + piling + maska 150 ml Cijena za j.m.: 39,93 €/l NC 30 dana: 7,49 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (0) 5 99 €/kom kom
MultiPlusCard Maraska Šljivovica 1 l MultiPlusCard cijena: 16,49 € Cijena za j.m.: 17,49 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 16,05 €/kom (1) 17 49 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Oral B Precision Clean Zamjenske glave za zubne četkice 4/1 Cijena za j.m.: 15,59 €/kom NC 30 dana: 20,89 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 16,99 €/kom (0) 15 59 €/kom kom
MultiPlusCard Zigante Maslinovo ulje s okusom bijelog tartufa 100 ml MultiPlusCard cijena: 8,99 € Cijena za j.m.: 99,90 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 9,99 €/kom (0) 9 99 €/kom kom
AKCIJA -30% ! Home Ručnik 70x140 cm Cijena za j.m.: 6,99 €/kom NC 30 dana: 9,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 (0) 6 99 €/kom kom