Mogyi Prženi kikiriki u hrskavom omotaču s okusom luka i vrhnja 60 g Cijena za j.m.: 13,33 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,80 €/kom (1) 0 80 €/kom kom
MultiPlusCard Garden Good Brazilski orasi 180 g MultiPlusCard cijena: 3,19 € Cijena za j.m.: 24,92 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom (0) 4 49 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! MALI VELIKI TALENTI Vedrini Bučine koštice beskorke 250 g Cijena za j.m.: 6,12 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 10.09.2025.: 2,19 €/kom (0) 1 53 €/kom kom
Pellito Kikiriki barbecue 150 g Cijena za j.m.: 11,27 €/kg Cijena 12.05.2026.: 1,69 €/kom (1) 1 69 €/kom kom
Seeberger Mješavina orašastog voća i grožđica 150 g Cijena za j.m.: 26,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,29 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Mogyi Kikiriki u hrskavom omotaču s okusom sira 60 g Cijena za j.m.: 13,33 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,80 €/kom (1) 0 80 €/kom kom
EuroCompany Perfect Day Badem jezgra 100 g Cijena za j.m.: 19,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
Nutrigold Nutrigo Snack indijski orah eko 100 g Cijena za j.m.: 19,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (1) 1 99 €/kom kom
Pellito Kikiriki sour cream&onion 150 g Cijena za j.m.: 11,27 €/kg Cijena 12.05.2026.: 1,69 €/kom (0) 1 69 €/kom kom
Natura Bučine sjemenke 150 g Cijena za j.m.: 15,27 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (0) 2 29 €/kom kom
EuroCompany LaGrana Football mix extra spicy 500 g Cijena za j.m.: 8,98 €/kg Cijena 02.06.2026.: 3,49 €/kom (1) 4 49 €/kom kom
Pellito Kikiriki honey mustard 150 g Cijena za j.m.: 11,27 €/kg Cijena 12.05.2026.: 1,69 €/kom (0) 1 69 €/kom kom
Nutrigold Nutrigo Snack indijski orah i sušene brusnice eko 100 g Cijena za j.m.: 19,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
Mogyi Prženi kikiriki u opni 150 g Cijena za j.m.: 9,27 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,39 €/kom (0) 1 39 €/kom kom
Nutrigold Nutrigo Snack lješnjak eko 75 g Cijena za j.m.: 34,53 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,39 €/kom (0) 2 59 €/kom kom