Hrusty Kikiriki classic slani 100 g Cijena za j.m.: 8,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,89 €/kom (0) 0 89 €/kom kom
Natura Orah jezgra 150 g Cijena za j.m.: 19,27 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,59 €/kom (0) 2 89 €/kom kom
Mogyi Kikiriki u tijestu wasabi 60 g Cijena za j.m.: 13,33 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,80 €/kom (1) 0 80 €/kom kom
Seeberger Indijski oraščići 150 g Cijena za j.m.: 37,93 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,49 €/kom (4) 5 69 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Vedrini Pinjoli 100 g Cijena za j.m.: 32,80 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,69 €/kom (0) 3 28 €/kom kom
Hrusty Kikiriki spicy 150 g Cijena za j.m.: 7,93 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom (4) 1 19 €/kom kom
Hrusty Bučine sjemenke u ljusci suho pržene, slane 200 g Cijena za j.m.: 9,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (0) 1 89 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Vedrini Protein mix 150 g Cijena za j.m.: 12,52 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (2) 1 88 €/kom kom
Garden Good Bučine sjemenke 200 g Cijena za j.m.: 6,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,49 €/kom (3) 1 29 €/kom kom
MultiPlusCard Chio Kikiriki suhoprženi 125 g MultiPlusCard cijena: 1,69 € Cijena za j.m.: 14,32 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (1) 1 79 €/kom kom
Hrusty Pistachio slani 75 g Cijena za j.m.: 27,87 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (1) 2 09 €/kom kom
Nutrigold Badem jezgra eko 250 g Cijena za j.m.: 18,76 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,49 €/kom (0) 4 69 €/kom kom
MultiPlusCard Chio Kikiriki spicy 125 g MultiPlusCard cijena: 1,69 € Cijena za j.m.: 14,32 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (0) 1 79 €/kom kom
EuroCompany Perfect Day Protein mix 300 g Cijena za j.m.: 15,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,29 €/kom (0) 4 69 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Vedrini Mix datulja i pekan orah 150 g Cijena za j.m.: 12,06 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (2) 1 81 €/kom kom
EuroCompany Perfect Day Badem blanširani 75 g Cijena za j.m.: 25,20 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,69 €/kom (0) 1 89 €/kom kom
Lorenz Nic Nac's Kikiriki 125 g Cijena za j.m.: 21,52 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,59 €/kom (1) 2 69 €/kom kom
Sweet Chef Lješnjak jezgra 200 g Cijena za j.m.: 19,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,65 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Seeberger Luksuzna mješavina orašastog voća 150 g Cijena za j.m.: 35,93 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,59 €/kom (1) 5 39 €/kom kom
Natura Pinjoli sirovi 80 g Cijena za j.m.: 62,38 €/kg Cijena 26.06.2025.: 4,89 €/kom (0) 4 99 €/kom kom
Mogyi Kikiriki u hrskavom omotaču s okusom čilija 60 g Cijena za j.m.: 13,33 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,80 €/kom (0) 0 80 €/kom kom
Nutrigold Pinjoli eko 150 g Cijena za j.m.: 45,93 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (0) 6 89 €/kom kom
EuroCompany Perfect Day Immuno mix 300 g Cijena za j.m.: 15,97 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,69 €/kom (1) 4 79 €/kom kom
Mogyi Prženi kikiriki u hrskavom omotaču s okusom luka i vrhnja 60 g Cijena za j.m.: 13,33 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,80 €/kom (1) 0 80 €/kom kom