AKCIJA -20% ! Ferrero Duplo 26 g Cijena za j.m.: 33,46 €/kg NC 30 dana: 1,09 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,85 €/kom (4) 0 87 €/kom kom
Kinder Schoko-Bons Desert white 200 g Cijena za j.m.: 31,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,29 €/kom (1) 6 39 €/kom kom
Kit Kat Čokolada salted caramel 99 g Cijena za j.m.: 28,18 €/kg Cijena 27.08.2025.: 2,79 €/kom (1) 2 79 €/kom kom
Milka Mmmax Čokolada toffee wholenut 300 g Cijena za j.m.: 19,97 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (3) 5 99 €/kom kom
MultiPlusCard Kolumbo Mliječna čokolada s lješnjakom i medom 100 g MultiPlusCard cijena: 2,49 € Cijena za j.m.: 27,50 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,75 €/kom (1) 2 75 €/kom kom
Milka Leo go! Desert 48 g Cijena za j.m.: 26,87 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,29 €/kom (0) 1 29 €/kom kom
Dorina Čokolada napolitanke 100 g Cijena za j.m.: 19,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,45 €/kom (3) 1 99 €/kom kom
Corny Big Žitna pločica cranberry 50 g Cijena za j.m.: 25,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom (0) 1 25 €/kom kom
Milka Čokolada bubbly alpine milk 90 g Cijena za j.m.: 22,11 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (3) 1 99 €/kom kom
MultiPlusCard Tortica crunchy 2x21 g MultiPlusCard cijena: 0,85 € Cijena za j.m.: 23,57 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,99 €/kom (2) 0 99 €/kom kom
Casali Original Dražei rum-kokos 175 g Cijena za j.m.: 24,51 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,19 €/kom (4) 4 29 €/kom kom
Kandit Dessert Chef Čokolada za kuhanje 200 g Cijena za j.m.: 19,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (1) 3 99 €/kom kom
Seka Mliječna čokolada 75 g Cijena za j.m.: 21,20 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,25 €/kom (0) 1 59 €/kom kom
MultiPlusCard Nestlé Dessert Blanc Čokolada 170 g MultiPlusCard cijena: 3,99 € Cijena za j.m.: 32,29 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,49 €/kom (0) 5 49 €/kom kom
MultiPlusCard Ferrero Rocher Čokolada hazelnut 70% kakao 90 g MultiPlusCard cijena: 2,69 € Cijena za j.m.: 33,22 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (1) 2 99 €/kom kom
Lindt Excellence Tamna čokolada mild 70% cocoa 100 g Cijena za j.m.: 52,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,29 €/kom (0) 5 29 €/kom kom
Milka Čokolada oreo 100 g Cijena za j.m.: 19,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
MultiPlusCard Životinjsko carstvo čokolada 5x15 g MultiPlusCard cijena: 2,49 € Cijena za j.m.: 37,20 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,79 €/kom (0) 2 79 €/kom kom
Lindt Extra Creamy Čokolada lješnjak 80 g Cijena za j.m.: 46,13 €/kg Cijena 23.09.2025.: 3,69 €/kom (0) 3 69 €/kom kom
MultiPlusCard Ferrero Rocher Čokolada milk hazelnut 90 g MultiPlusCard cijena: 2,69 € Cijena za j.m.: 33,22 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
Lumpi Choco Balls draže 90 g Cijena za j.m.: 11,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,89 €/kom (4) 0 99 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Dorina Čokolada lješnjak sjeckani 220 g Cijena za j.m.: 15,86 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,49 €/kom (0) 3 49 €/kom kom
Kinder Happy Moments mix 161 g Cijena za j.m.: 39,07 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,39 €/kom (0) 6 29 €/kom kom