Sortiraj

Filteri

Sastojci

Sortiraj

Garden Good Lješnjak 180 g

MultiPlusCard cijena: 2,79 €
Cijena za j.m.: 23,83 €/kg
Vrijedi do: 04.10.2026
Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom
(2)
4
29 €/kom
kom

Sweet Chef Puding čokolada 3x41 g

Cijena za j.m.: 4,80 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 0,57 €/kom
(0)
0
59 €/kom
kom

Šafram Mak plavi mljeveni 200 g

Cijena za j.m.: 11,95 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom
(0)
2
39 €/kom
kom

Seeberger Datulje bez koštica 200 g

Cijena za j.m.: 17,45 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom
(0)
3
49 €/kom
kom

Dr.Oetker Rum aroma 38 ml

Cijena za j.m.: 47,11 €/l
Cijena 02.05.2025.: 1,69 €/kom
(2)
1
79 €/kom
kom

Garden Good Kandirani đumbir 180 g

Cijena za j.m.: 11,06 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom
(4)
1
99 €/kom
kom

Šafram Rogač mljeveni 200 g

Cijena za j.m.: 5,45 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 0,99 €/kom
(1)
1
09 €/kom
kom

Dr.Oetker Kremfix 3x10 g

Cijena za j.m.: 39,67 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom
(2)
1
19 €/kom
kom

Dolcela Šlagfix 3x8 g

Cijena za j.m.: 41,25 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 0,99 €/kom
(0)
0
99 €/kom
kom

Kresto Kokos premium 200 g

Cijena za j.m.: 5,95 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom
(1)
1
19 €/kom
kom

Sweet Chef Preljev čokolada 320 g

Cijena za j.m.: 10,28 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom
(2)
3
29 €/kom
kom

Maple Joe Javorov sirup 250 g

Cijena za j.m.: 31,96 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 8,49 €/kom
(2)
7
99 €/kom
kom

Seeberger Mango suhi 100 g

Cijena za j.m.: 39,90 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 3,79 €/kom
(1)
3
99 €/kom
kom

Garden Good Grožđice 500 g

Cijena za j.m.: 4,98 €/kg
Cijena 23.09.2025.: 2,79 €/kom
(0)
2
49 €/kom
kom

Garden Good Grožđice 180 g

Cijena za j.m.: 5,28 €/kg
Vrijedi do: 06.10.2026
Cijena 02.05.2025.: 1,09 €/kom
(3)
0
95 €/kom
kom

Ruf Komadići tamne čokolade 100 g

Cijena za j.m.: 25,90 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 2,59 €/kom
(1)
2
59 €/kom
kom

Kraš Čokolada u prahu 100 g

Cijena za j.m.: 28,90 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 2,89 €/kom
(0)
2
89 €/kom
kom
Prikaži: