Purcari 1827 Merlot vino 0,75 l Cijena za j.m.: 13,99 €/l Cijena 29.07.2026.: 10,49 €/kom (0) 10 49 €/kom kom
Radović Dingač Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 25,59 €/l Cijena 02.05.2025.: 19,19 €/kom (1) 19 19 €/kom kom
Vina Belje Merlot Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 11,05 €/l Cijena 02.05.2025.: 8,29 €/kom (0) 8 29 €/kom kom
Touch Premium Grande Cuvee vino 0,75 l Cijena za j.m.: 33,40 €/l Cijena 02.05.2025.: 25,05 €/kom (0) 25 05 €/kom kom
Incanto Desertno voćno vino od kupine 0,75 l Cijena za j.m.: 23,72 €/l Cijena 02.05.2025.: 14,95 €/kom (3) 17 79 €/kom kom
Stina Plavac mali vino 0,75 l Cijena za j.m.: 29,40 €/l Cijena 02.05.2025.: 22,05 €/kom (0) 22 05 €/kom kom
Vina Antunović Zeleni Silvanac vino 0,75 l Cijena za j.m.: 15,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 11,99 €/kom (0) 11 99 €/kom kom
BoBo Voćno vino jagoda 0,5 l Cijena za j.m.: 13,98 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (2) 6 99 €/kom kom
Madirazza Dingač Selection Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 58,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 43,99 €/kom (0) 43 99 €/kom kom
Palihnić Prošper Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 11,45 €/l Cijena 29.07.2026.: 8,59 €/kom (0) 8 59 €/kom kom
Poklon paket Vina Belje Merlot Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 26,92 €/l Cijena 02.05.2025.: 20,19 €/kom (0) 20 19 €/kom kom
MultiPlusCard Vina Erdut Cuvee Noire Kvalitetno vino 0,75 l MultiPlusCard cijena: 6,49 € Cijena za j.m.: 10,65 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 29.07.2026.: 7,99 €/kom (0) 7 99 €/kom kom
Dom Perignon Šampanjac gift box 0,75 l Cijena za j.m.: 426,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 313,05 €/kom (0) 319 99 €/kom kom
Pjenušac Moet&Chandon Rose Imperial 0,75 l Cijena za j.m.: 106,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 79,05 €/kom (2) 79 99 €/kom kom
Kozlović Teran Suho crno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 26,39 €/l Cijena 02.05.2025.: 19,79 €/kom (0) 19 79 €/kom kom
Milatić Premium Plavac mali Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 17,80 €/l Cijena 29.07.2026.: 13,35 €/kom (0) 13 35 €/kom kom
Vinogorje Pelješac Postup Donja Banda Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 19,00 €/l Cijena 02.05.2025.: 14,25 €/kom (0) 14 25 €/kom kom