Annapurna Tofu odrezak panirani eko 200 g Cijena za j.m.: 17,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,59 €/kom (2) 3 59 €/kom kom
Voštane Namaz od dalmatinskog pršuta 100 g Cijena za j.m.: 39,90 €/kg Cijena 15.07.2026.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Rougie Sarlat Rillettes D´oie Pašteta od guščje iznutrice 180 g Cijena za j.m.: 44,39 €/kg Cijena 02.05.2025.: 7,99 €/kom (0) 7 99 €/kom kom
MultiPlusCard Henaff Pašteta pačja 115 g MultiPlusCard cijena: 3,29 € Cijena za j.m.: 31,22 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,59 €/kom (0) 3 59 €/kom kom
Zigante Maslinovo ulje s okusom crnog tartufa 100 ml Cijena za j.m.: 99,90 €/l Cijena 02.05.2025.: 9,99 €/kom (0) 9 99 €/kom kom
Rougie Sarlat Bloc de foie gras Pašteta od pačje jetre 75 g Cijena za j.m.: 253,20 €/kg Cijena 02.05.2025.: 18,99 €/kom (1) 18 99 €/kom kom