Argeta Pašteta od tune 95 g Cijena za j.m.: 20,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (4) 1 99 €/kom kom
Argeta Junior Pašteta od tune 95 g Cijena za j.m.: 20,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (1) 1 99 €/kom kom
Argeta Pašteta od tune a la siciliana 95 g Cijena za j.m.: 20,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (2) 1 99 €/kom kom
Argeta Pašteta od tune pikant 95 g Cijena za j.m.: 20,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (0) 1 99 €/kom kom