Leibniz Keks s maslacem preliven mliječnom čokoladom 200 g

Leibniz Keks s maslacem preliven mliječnom čokoladom 200 g

(0)
3
19 €/kom
Cijena za j.m.: 25,52 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 2,85 €/kom
kom

Nutritivna deklaracija

  • Energija (kJ/kcal) 2115/505
  • Masti (g) 25
  • Ugljikohidrati (g) 61
  • Bjelančevine (g) 7.5
Prosječna hranjiva vrijednost 100g/ml
Energija (kJ/kcal) 2115/505
od kojih zasićene masne kiseline (g) 16
Masti (g) 25
Ugljikohidrati (g) 61
od kojih šećeri (g) 41
Bjelančevine (g) 7.5
Sol (g) 0.64

Opis proizvoda

Neto količina:
125 g
Uvjeti čuvanja:
Čuvati na hladnom i suhom mjestu.
Zemlja podrijetla (mjesto podrijetla):
Njemačka
Proizvođač:
BAHLSEN GmbH & Co. KG
Sastojci / Sastav:
šećer, PŠENIČNO brašno, kakao masa, kakao maslac, obrano MLIJEKO u prahu, MASLAC (3,7%), SIRUTKA u prahu, pročišćeni MASLAC, glukozni sirup, LAKTOZA, emulgator: lecitin (SOJA), tvari za rahljenje: natrijev karbonat, natrijev difosfat, punomasno MLIJEKO u prahu, sol, regulator kiselosti: limunska kiselina; aroma, žumanjak kokošjeg JAJA u prahu.
Izjava o alergenima:
Proizvod može sadržavati tragove BADEMA i LJEŠNJAKA.
Dodatne informacije:
Stavlja na tržište: ARC Adriatic d.o.o., Radnička cesta 177, 10000 Zagreb
Adresa proizvođača
Podbielskistr 11, D-30163 Hannover, Njemačka
Opis proizvoda:
Keks s maslacem preliven mliječnom čokoladom (63%).

Kupci su ocijenili

0 od 5

I ovi proizvodi bi vas mogli zanimati...

Leibniz Minis Keksi čokolada 100 g

Cijena za j.m.: 19,90 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 1,85 €/kom
(0)
1
99 €/kom
kom

Nutella Keksi 304 g

Cijena za j.m.: 15,76 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 4,39 €/kom
(2)
4
79 €/kom
kom

Koestlin Speculaas Keks 400 g

Cijena za j.m.: 10,23 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 4,09 €/kom
(3)
4
09 €/kom
kom

Kupci ovog proizvoda kupili su i...

Kraš Runolist Mliječna čokolada 100 g

MultiPlusCard cijena: 1,79 €
Cijena za j.m.: 19,90 €/kg
Vrijedi do: 04.10.2026
Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom
(2)
1
99 €/kom
kom

Dorina Čokolada lješnjak cijeli 100 g

MultiPlusCard cijena: 2,09 €
Cijena za j.m.: 22,90 €/kg
Vrijedi do: 04.10.2026
Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom
(1)
2
29 €/kom
kom

Dr.Oetker Smjesa za palačinke 215 g

Cijena za j.m.: 10,65 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom
(0)
2
29 €/kom
kom

Must Cremoso Oro Kava u zrnu 1 kg

MultiPlusCard cijena: 18,69 €
Cijena za j.m.: 19,99 €/kg
Vrijedi do: 04.10.2026
Cijena 02.05.2025.: 12,39 €/kom
(10)
19
99 €/kom
kom

Korištenje podataka o proizvodu

Iako smo poduzeli sve mjere kako bismo osigurali da je svaka informacija o proizvodima točna, prehrambeni proizvodi se često mijenjaju te se slijedom navedenoga sastojci, količina sastojaka, nutritivna vrijednost, alergeni mogu promjeniti. Prije konzumacije trebali biste uvijek pročitati etiketu tj. deklaraciju proizvoda, a ne se oslanjati isključivo na informacije koje su objavljene na web stranici.

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja ili želite savjet o bilo kojoj marki proizvoda K Plus, ili proizvoda drugih dobavljača ili proizvođača, molimo obratite nam se s povjerenjem na Službu za Korisnike.

Iako se informacije o proizvodima redovito ažuriraju, Konzum plus d.o.o. nije odgovoran za netočne informacije. Ovo ne utječe na vaša zakonska prava.

Ove informacije objavljuju se samo za osobne potrebe, a nije ih dozvoljeno reproducirati na bilo koji način bez prethodne suglasnosti Konzum plus d.o.o. niti bez pisane potvrde.

Konzum plus d.o.o.