Filteri

Sortiraj

Filteri

POM BAR

Sortiraj

Pom-Bar Snack original 50 g

MultiPlusCard cijena: 0,99 €
Cijena za j.m.: 23,80 €/kg
Vrijedi do: 04.10.2026
Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom
(3)
1
19 €/kom
kom

Pom-Bar Snack paprika 50 g

MultiPlusCard cijena: 0,99 €
Cijena za j.m.: 23,80 €/kg
Vrijedi do: 04.10.2026
Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom
(0)
1
19 €/kom
kom

Pom-Bar Snack ketchup style 50 g

MultiPlusCard cijena: 0,99 €
Cijena za j.m.: 23,80 €/kg
Vrijedi do: 04.10.2026
Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom
(0)
1
19 €/kom
kom

Pom-Bar Snack sour cream 50 g

MultiPlusCard cijena: 0,99 €
Cijena za j.m.: 23,80 €/kg
Vrijedi do: 04.10.2026
Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom
(1)
1
19 €/kom
kom
Prikaži: