SUPER PRILIKA ! Hipp Kašica kruška s šljivom bio 160 g Cijena za j.m.: 9,31 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,75 €/kom (0) 1 49 €/kom kom
Hipp Kašica povrće s puretinom i rižom bio 250 g Cijena za j.m.: 9,16 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (0) 2 29 €/kom kom
Hipp Kašica prva brokula za dojenče bio 125 g Cijena za j.m.: 10,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,25 €/kom (1) 1 25 €/kom kom
Hipp Kindermilch Combiotik Mlijeko 1+ 600 g Cijena za j.m.: 22,75 €/kg Cijena 02.05.2025.: 12,85 €/kom (0) 13 65 €/kom kom
Hipp Babysanft Sensitive Ulje 200 ml Cijena za j.m.: 16,45 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,29 €/kom (1) 3 29 €/kom kom