Red Bull i Konzum te vode na let života

Odigraj igru na Red Bull stranici i osvoji let života u Salzburgu!

Od 1.7. do 31.8. sudjelujte u nagradnom natječaju i osvojite let života! Odigrajte igricu na stranici, a najbolji igrač će osvojiti let sa poznatim Red Bull pilotom - Dariom Costom u Salzburgu!

KAKO SUDJELOVATI?

1. Za uspješnu prijavu na Natjecanje, posjetite web stranicu i slijedite navedene upute korak po korak, što uključuje navođenje traženih podataka u cilju prijave.

2. Natjecatelj mora odigrati igru i predati rezultat te podatke da bi uspješno sudjelovao u natjecanju.

3. Natjecatelj koji ostvari najbolji rezultat na tablici rezultata u igri smatrat će se pobjednikom Natjecanja.

4. Nagrada za najbržeg natjecatelja je iskustvo letenja s Dariom Costom ili drugim sportašem iz Flying Bulls tima u Salzburgu te obilazak Hangara-7.

5. Sudionici koji zauzmu 2. do 10. mjesto na listi dobitnika osvajaju Flying Bulls merch.

6Pobjednici Natjecanja bit će kontaktirani e-poštom.

Proglašenje pobjednika bit će 5. rujna 2024.

Više informacija potražite ovdje.

Sretno!

Prethodna novost
Sljedeća novost
Kupujte u Konzumu i osvojite Fiat 500 Dolcevita!

Nagradne igre i natječaji

Kupite bilo koji proizvod domaće kozmetike Asepsoleta, Asebon, Biobaza, Melem, Plidenta, Ralon, Rosal, Pitroid i Dipterol te odvezite atraktivni Fiat 500 Dolcevita ili osvojite neku od vrućih nagrada za ljeto iz snova!

Slične novosti

Najslađi Facebook nagradni natječaj

Uključi se u nagradni natječaj na našem Facebook profilu i osvoji Konzum poklon karticu u vrijednosti od 50 eura!

Nagradna igra - S Ornelom zagrli super nagrade

Do 14.8. u našim prodavaonicama i/ili webshopu kupite minimalno dva Ornel oplemenjivača rublja, sudjelujte u nagradnoj igri i osvojite vrijedne nagrade