Rio Mare Tunjevina u maslinovom ulju 4x52 g Cijena za j.m.: 36,97 €/kg Cijena 02.05.2025.: 7,69 €/kom (8) 7 69 €/kom kom
Rio Mare Tunjevina u maslinovom ulju 3x52 g Cijena za j.m.: 37,76 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,89 €/kom (2) 5 89 €/kom kom
Rio Mare Tunjevina u maslinovom ulju 2x104 g Cijena za j.m.: 33,61 €/kg Cijena 02.05.2025.: 8,79 €/kom (1) 6 99 €/kom kom
Rio Mare Tuna u maslinovom ulju 4x52 g 3+1 gratis Cijena za j.m.: 28,32 €/kg Cijena 24.02.2026.: 5,89 €/kom (0) 5 89 €/kom kom
Rio Mare Tunjevina u maslinovom ulju 6x52 g Cijena za j.m.: 32,02 €/kg Cijena 02.05.2025.: 9,99 €/kom (0) 9 99 €/kom kom
Rio Mare Filod'olio Tunjevina u maslinovom ulju 4x52 g Cijena za j.m.: 36,97 €/kg Cijena 25.06.2025.: 7,69 €/kom (0) 7 69 €/kom kom