cvjecar_1920x857.jpg

Cvjećar (m/ž)

Pozivamo te da se prijaviš za poziciju cvjećara (m/ž)

Prednosti i benefiti zaposlenja

Prijateljsko okruženje

Privatno zdrastveno osiguranje

O radnom mjestu

Mjesto rada: Velika Gorica, Čakovec

Opis posla:

  • naručivanje, preuzimanje i izlaganje cvijeća
  • izrada cvjetnih aranžmana i buketa
  • savjetovanje o održavanju biljki
  • održavanje svježine i briga o biljkama
  • pružanje izvrsne usluge našim kupcima

Od Vas očekujemo:

  • III.-IV. stupanj stručne spreme
  • najmanje 6 mjeseci radnog iskustva u prodaji rezanog cvijeća i lončanica
  • poželjno poznavanje rada na PC blagajni

Nudimo Vam:

  • rad u prijateljskim, dobro uigranim timovima
  • priliku za stalno zaposlenje i napredovanje
  • redovita primanja, plaćene troškove prijevoza i sve dodatke za rad nedjeljom i blagdanom te eventualni prekovremeni rad
  • svi Konzumovi zaposlenici godišnje ostvaruju pravo na božićnicu, uskrsnicu, regres, dar za djecu, privatno zdravstveno osiguranje i još mnoge druge pogodnosti
Spol:
Imate li osiguran smještaj?
Imate li vozačku B kategorije?
Vaš životopis
Vaša molba
Prethodna objava
Sljedeća objava